NASI PRZYJACIELE

Plebiscyt Przeglądu Sportowego

Szanowni Państwo, drodzy fan-klubowicze, mieszkańcy Powiatu Proszowickiego,
rusza 83. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2017 r. Wśród nominowanych nie zabrakło naszego Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha, Honorowego Obywatela Gminy i Miasta Proszowice.
Dlaczego warto oddać na niego swój głoś, krótko jego dokonania w minionym roku:
Wyniki świadczą o tym, że dla Kamila Stocha sezon 2016/2017 był drugim najlepszym w karierze. Polski skoczek już po raz trzeci stanął na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Przez większość zimy był liderem cyklu, ale na ostatniej prostej do gry włączył się Stefan Kraft i to on zdobył Kryształową Kulę.

Mistrz Olimpijski z Soczi w świetnym stylu wygrał Turniej Czterech Skoczni i tym samym dołączył do grona zdobywców "Wielkiego Szlema" w tej dyscyplinie.

Wiele dobrego zrobił dla drużyny, stając się naturalnym liderem kadry Stefana Horngachera i filarem złotego składu z MŚ.

Wygrana w Finlandii wprowadziła kwartet Polaków do historii naszego sportu. Mistrz świata, Mistrz Olimpijski, zdobywca PŚ i TCS już raz - w 2014 roku - wygrał już raz Plebiscyt na najlepszego Sportowca. Dlaczego jeszcze warto oddać na niego swój głos?

Kamil po prostu jest wspaniałym sportowcem i wspaniałym człowiekiem. Kto poznał go osobiście będzie wiedział o czym piszę. Zapraszam do głosowania: http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/ lub http://www.polsatsport.pl/plebiscyt/.

prezes Oficjalnego FanKlubu Kamila Stocha Proszowice - Rafał Chmiela 

Dodatkowe informacje